
- В наявності
- Код: 2294211
Пневматичний пістолет Umarex Beretta Mod. 84 FS Blowback
8 851 ₴
- +380 (63) 128-00-62Life, Viber
- +380 (57) 744-04-35
- +380 (66) 123-01-52Vodafone, Telegram
Umarex Beretta Mod. 84 FS добре лежить у руці та простий в експлуатації. Міцний суцільнометалевий пістолет має знімний магазин, що містить 17-ть 4,5-мм кульок BB і 12-грамову капсулу з CO₂. Затвор, двосторонній запобіжник та важіль зняття затвора забезпечують реалістичне звернення та навчання. Завдяки своїй високій енергії та потужному ефекту віддачі (Blowback), цей пістолет справляє справді автентичне враження.
Початкова швидкість кулі 125 м/с
Калібр 4.5 мм
Джерело енергії Балон CO2
Тип боєприпасів Кульки
Тип взводу Напівавтоматичний
Тип прицілу Цілик та мушка
Місткість магазину 17 куль
Вага, м 644
Імітація віддачі (blowback)
Матеріал Метал
Довжина ствола 98 мм
Країна-виробник товару Китай (Тайвань)
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 3 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Довжина ствола | 98 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 17 |
| Початкова швидкість | 125 м/сек |
| Тип взводу | Автоматичний |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 0.644 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 8 851 ₴






